O MNĚ

Katka Košková KOUČINK

Kdo jsem?

Ahoj, jmenuji se Katka a jsem certifikovaným koučem osobního rozvoje (Results Coaching Systém s.r.o.) pro jednotlivce, firmy a týmy. Mimo samotný koučink se věnuji talentovému koučinku pro teenagery i dospělé, a nástroji pro uvolňování napětí v těle, tzv. Access Bars ®. Pokud se chcete dozvědět více o mé cestě ke koučinku, jsou tyto řádky určené právě pro vás.

Odkud čerpám?

Na začátku jsem si několik let budovala kariéru v hotelovém prostředí. Bylo to náročné, vyzkoušela jsem si vedení podniku i malého týmu lidí. Poté mě zvídavost zavedla k personalistice. Řídila jsem pobočku personální agentury včetně otevírání nových poboček. Ale stále to nebylo ono. Čím dál tím víc jsem si uvědomovala, že se pohybuji v oborech, kde je třeba na mnohém zapracovat – sledovala jsem, jak kulhá komunikace na pracovišti, byla jsem svědkem zbytečných mezilidských konfliktů a nevyužitého potenciálu, zažila jsem pády ředitelů i marnou snahu podřízených dostat se někam dál.

Tušila jsem řešení, ale nebyl prostor ho aplikovat. Takovým věcem se totiž před patnácti lety nikdo nevěnoval. Důležitý byl obrat a zisk, ale investovat do vzdělávání zaměstnanců se nenosilo. Pod osobním růstem si nikdo nic nepředstavil a slovo koučink tehdy také postrádalo dnešní význam. Přesto jsem k němu už tehdy intuitivně směřovala.

Má filosofie:

Věřím, že vesmír nám do života přináší věci ve správnou chvíli, až když jsme na to opravdu připravení. I má cesta ke koučinku vedla řadou úskalí, abych načerpala ty správné zkušenosti. 

“Žádný utrápený manažer nemůže být skvělý táta pro své děti ani pohodový manžel. A člověk frustrovaný z domova, nemůže v práci podávat skvělé výkony nebo být respektovaným lídrem.”

Všechno souvisí se vším. Proto také nesouhlasím s tvrzením, že máme život osobní, pracovní a bůhvíjaký ještě. Život je jen jeden, poskládaný z mnoha částí, které spolu musí fungovat, ladit, být v harmonii. A přesně na tom se svými klienty už řadu let úspěšně pracuji.

Mohu pomoci i vám.

Vaše koučka, Katka